Fotorelacja z FAM – 1 Festiwalu Aplikacji i Gier Mobilnych

Home / Fotorelacja z FAM – 1 Festiwalu Aplikacji i Gier Mobilnych

TWÓRCZYNIE I TWÓRCY FESTIWALU

Sylwia Zolkiewska

Sylwia Żółkiewska

Kuratorka FAM, Sekcja Kreacja, prowadzenie panelu dyskusyjnego

Ekspert w dziedzinie aplikacji mobilnych dla kultury i edukacji, autorka pierwszego w Polsce przewodnika po aplikacjach mobilnych pt. Appetyt na applikacje, autorka programów wykorzystujących nowe media w edukacji. Więcej informacji www.zolkiewska.pl

 

Paulina Jędrzejewska

Sekcja Varsaviana, prowadzenie panelu dyskusyjnego

Prowadzi działania mające na celu zwiększenie świadomości uczestników w obrębie nowych technologii cyfrowych w kulturze. Pracuje w temacie wolnej i nieformalnej edukacji, nowych technologii, projektów międzypokoleniowych i partycypacji. 

 

 

Gosia_Rycharska

Małgorzata Rycharska

Sekcja Edukacja, prowadzenie panelu dyskusyjnego 

Ekspert z dziedziny User Centered Design i metod zarządzania procesem kreatywnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu gier i usług społecznościowych oraz zarządzaniu społecznościami internetowymi.

 

 

Noemi Gryczko

Sekcja Edukacja, prowadzenie panelu dyskusyjnego

Tworzy przestrzeń do twórczego działania dla ludzi i organizacji. Promuje technologie mobilne w edukacji i w kulturze. W ramach Programu Rozwoju Bibliotek Fundacji Billa i Melindy Gates oraz PAFW koordynowała projekt „Tablety w Twojej bibliotece". Z Sylwią Żółkiewską - napisała poradnik APPetyt na APPlikacje.

Maciej Bukowski

Sekcja Technologie

Posiada doświadczenie we współpracy z agencjami interaktywnymi i podmiotami komercyjnymi. Specjalista w dziedzinie kreacji, grafiki użytkowej i projektowania interakcji. Współtwórca Agencji Kreatywnej Bukowscy, w ramach której przygotowuje szereg działań związanych z kreacją wizerunku, UI oraz VR.

 

 

Grzegorz Bukowski

Sekcja Technologie

Grafik 3D, specjalista w dziedzinie nowoczesnych technologii VR i MR. Współtwórca marki Bukowscy oraz kierownik produkcji powstającej aplikacji ArchVR związanej z wirtualną rzeczywistością. Tworzy wirtualne przestrzenie i implementuje je jako interaktywne widoki w aplikacji VR na urządzeniach mobilnych.

 

 

Partnerzy FAM

 
 

Patroni medialni